RudeboyWriter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RudeboyWriter

ѕιтємιzє нσѕgєℓ∂ιηιz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sansar Salvo - Psikopatlar Diyarı

YazarMesaj
! ilh@n !
Caylak
! ilh@n !

National Point : 59505
National Points : 0

Sansar Salvo - Psikopatlar Diyarı Empty
MesajKonu: Sansar Salvo - Psikopatlar Diyarı   Sansar Salvo - Psikopatlar Diyarı Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:08 pm

Rapozof

Psikopatlar diyarı oldu yeraltı herkes bir cins amına koyıyım kim delikanlı kimisinde taramalı kimiside adam yaraladı herkes
bir gangsta sakın yaklaşma pes olur niyetlenme kabul edilmez anlaşma kaç rapci var undergrounddan level alan undergroundı
sırtlandın geyiklerin yalan yan bakanın ortamı sadisede tamam mevzu olsun yeter ki hadisede tamam ha bir şey diyicem bunu da
belirtmeden geçemiycem Jim Carrey'den komiksin rapini belliycem yüzleşmeye götün varsa yanına gelirim elini verme anlaşmayalım
elini bence götüne sok otur evde rapini yap ama rapine bizden blok korkunun faydasının ecelle hiç bir bağ olmaz megaloman
götverenler yeraltında sağ kalmaz

Nakarat

Delikanlı gangsta arar mevzu
Delikanlı gangsta açar kuyu
Bir siktirin iki dakka orda bir vaka
Varsa halledebiliriz yumruk yumruğa x2

Sansar

Psikopatlar diyarında psikopat bir katilim her gün canlar alıyorum yoktu benim tatilim azrailin oldum ancak ben bir faniyim
tarza filli oldu ancak ben bir mcyim kapıştın oğlum noldu laf sokardın derinden rezil oldun ondan sonra kalkamadın yerinden
korku okudum sözlerinden ve titrek gözlerinden evini özledin mi bitch bir daha gitmiyecen Ultrasonic tayfa Merdiven mekanda
çat kapı hız mı istiyordun mc o halde çal kapı ateşlediyordum balkonda ver şu çakmağı kafes içinde kaldınız kes dışarı bakmayı
beni deli etme oğlum yoluna bak çakıllı yolda yürüyeceksin yalın ayak düzenlediğin partiler çok mu kalabalık kefal kadar zekisin
ya da alabalık

Nakarat

Delikanlı gangsta arar mevzu
Delikanlı gangsta açar kuyu
Bir siktirin iki dakka orda bir vaka
Varsa halledebiliriz yumruk yumruğa x4

Sansar Salvo - Psikopatlar Diyarı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar SAlvo-Ağır Roman
» Sansar Salvo-Psikopat Yazar